permanentnoobrazovanje@mef.edu.rs

КУРСЕВИ ЗА 21. ВЕК

MEF Kursevi 1
MEF Kursevi 2

Курс „Примена напредног Excel-a у образовању“

Два дана (16 бодова)

Предавачи

Проф. др Миодраг Брзаковић
Доц. др Љубица Диковић
Горан Јоцић
Проф. др Новак Јауковић

Курс је акредитован код Завода за унапређење образовања и васпитање (каталошки број 206).

Садржај курса
  • Оспособљавање за креирање докумената са напредним могућностима
  • Ефикасније коришћење апликације, на нивоу већем од основног
  • Оспособљеност за уређивање и дораду нумеричких, текстуалних и графичких података
  • Разврставање и повезивање и извлачење потребних података
  • Употребљавање напредне могућности уређивања и презентације података у графиконима.
Циљ курса

Стицање знања из напредног MS Excel-а у циљу унапређења свог рада у Excel-у који омогућује повећање ефикасности, уштеду времена и значајно олакшање рада. Тек са оваквим надограђеним знањем моћи ће да се искористите све предности које програм нуди.

Метод рада

У циљу квалитетне едукације примењује се следећи метод рада:

Тест обухвата практичне задатке у програму.

Коме је курс намењен?

Наставник разредне наставе, наставник предметне наставе – основна школа, наставник предметне наставе – гимназија, наставник општеобразовних предмета – средња стручна школа, наставник стручних предмета – средња стручна школа, наставник у школи за образовање одраслих.

Цена курса

3 000 динара по учеснику; Цена обухвата УСБ меморију са наставним материјалом, као и штампани материјал за едукацију.

Додатне информације

За све информације можете се обратити МЕФ Центру за перманентно образовање на имејл  permanentnoobrazovanje@mef.edu.rs

Пријавни образац